­ GENÇ SANAT: 5.GÜNCEL SANAT PROJE YARIŞMASI | Kültür Portalı

Genç Sanat: 5.Güncel Sanat Proje Yarışması - Ankara

​Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, ülkemizdeki güncel sanatı ve sanatçıları desteklemek, genç sanatçıları keşfetmek, yenilikçi üretimleri arttırmak ve bu eserlerin geniş kitlelerce izlenmesini sağlamak amacıyla "2019, Milli Mücadelenin 100. Yılı”na ithafen “Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım” konulu “Genç Sanat: 5. Güncel Sanat Proje Yarışması” düzenlenecektir. Başvuru ve seçici kurul değerlendirmesi “e-devlet” bağlantılı https://plastiksanat.kultur.gov.tr web sitesi üzerinden çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir. “Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım” konulu “Genç Sanat: 5. Güncel Sanat Proje Yarışması” için 04 Mart–30 Nisan 2019 tarihleri arasında başvuru yapılabilecektir.
Haber ve Duyurular
14.01.2019
Ulusal
Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü

​Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından, ülkemizdeki güncel sanatı ve sanatçıları desteklemek, genç sanatçıları keşfetmek, yenilikçi üretimleri arttırmak ve bu eserlerin geniş kitlelerce izlenmesini sağlamak amacıyla "2019, Milli Mücadelenin 100. Yılı”na ithafen “Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım” konulu “Genç Sanat: 5. Güncel Sanat Proje Yarışması” düzenlenecektir.

Başvuru ve seçici kurul değerlendirmesi “e-devlet” bağlantılı https://plastiksanat.kultur.gov.tr web sitesi üzerinden çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirilecektir.

“Şimdi Yeni Şeyler Söylemek Lazım” konulu “Genç Sanat: 5. Güncel Sanat Proje Yarışması”na 04 Mart – 30 Nisan 2019 tarihleri arasında https://plastiksanat.kultur.gov.tr/TT_Yarisma/Takvim/Details?Id=i7JW8FqcgFJNONMWjzGP8g%3d%3d adresinden başvuru yapılabilecektir. 

Konum Bilgileri

Görüntülenme Sayısı : 6605    Eklenme Tarihi : 14 Ocak 2019 Pazartesi    Güncellenme Tarihi : 29 Mart 2019 Cuma