­ “SUYU TAKİP EDİN” TEMALI FOTOĞRAF YARIŞMASI DÜZENLENECEKTİR. | Kültür Portalı

“Suyu Takip Edin” Temalı Fotoğraf Yarışması Düzenlenecektir. - Düzce

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Düzce Valiliği, Düzce Belediye Başkanlığı ve Düzce Fotoğraf Gönüllüleri Derneği işbirliği ile “Suyu Takip Edin” Temalı Fotoğraf yarışması düzenlenecektir.
Haber ve Duyurular
19.10.2017
Yarışma; Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Düzce Valiliği, Düzce Belediye Başkanlığı ve Düzce Fotoğraf Gönüllüleri Derneği işbirliği ile gerçekleştirilecektir.
Yarışma, her mevsim doğanın renklerinin güzelliğiyle tanınan İlimizin, doğal ve estetik değerlerinin farklı bakış açıları ve sanatsal yorumlarla ortaya konulmasını amaçlamaktadır. Çalışma alanı, Düzce İl sınırları içerisinde bulunan tüm akarsular, göller, tabiat anıtları, tabiat parkları, yaylaları, kanyonları, su kemerlerini ve mağaraları kapsamaktadır. Düzce’nin büyüleyici peyzaj değerlerinin yanı sıra flora ve fauna gibi biyolojik çeşitliliklerde yarışma kapsamına alınacaktır. Yarışma Sekreterliği Ayhan DOĞRU Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar 9.Bölge Müdürlüğü Aziziye Mah. Eski İstanbul Cad. No:162 Tel: 0 380 512 21 63-64 E-posta: adogru@ormansu.gov.tr

Konum Bilgileri

Görüntülenme Sayısı : 2610    Eklenme Tarihi : 19 Ekim 2017 Perşembe    Güncellenme Tarihi : 19 Ekim 2017 Perşembe